Чорапи за намалување на глуждот

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е цитиран како познат производител, извозник и доставувач на Чорапи за намалување на глуждот. Конкурентни цени, на кој тие се нудат да ги направи поатрактивни и неодолива. Го поздравуваме пријатели од целиот свет ја посетите нашата фабрика во сите time.so Ве молиме слободно контактирајте со нас.
Нашата мисија е да се здобијат со одржлива конкурентна предност преку обезбедување на нашите клиенти со највисок квалитет

Чорапи за намалување на глуждот

. Ние навистина се надеваме да го прошириме бизнисот во соработка со поединци и компании од целиот свет.
  • Чорапи за намалување на глуждот - BE004-2F
Чорапи за намалување на глуждот
модел - BE004-2F
1/2 чорапи за глуждот
  1. Материјал:Памук,Најлон,Спандекс
  2. Функција:Засилени за удобност и спречување на триење
  3. Карактеристики:Амортизирање на памук под стапалото обезбедува мека поддршка и помага при апсорпција на пот и намалување на ударот.Повредата на глуждот е една од вообичаените спортски повреди.Удирање на ткаенината на глуждот,зголемување на дебелината за дополнителна стабилност и спречување на триење,олеснете го притисокот врз зглобниот зглоб и спречете повреда на глуждот.Вентилациони канали за ткаенина со мрежа,под и на врвот на ногата за да дозволите да се избрише потта.Чорапите имаат перниче во областа на петиците и прстите за да обезбедат дополнителна удобност и да го намалат ризикот од плускавци и плескање.Мека и издржлива мешавина од памук,еластична градба за форма и вклопување Идеална за спортски активности.Навистина должина на глуждот,манжетните околу глуждот имаат вистинска висина и не се премногу тесни,уникатни манжетни за истегнување за безбедно вклопување.Нашите чорапи за глуждот вие сте најдобро да ги одберете-тие се погодни за четири сезони и сите ваши омилени чевли,маратонки,Чевли за џогирање чевли,мокасини,патики и многу повеќе.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
BE004-2F
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за намалување на глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за намалување на глуждот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
JM020-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за намалување на глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за намалување на глуждот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MZ108-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за намалување на глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за намалување на глуждот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MZ109-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings