Зглоб помалку чорапи

Jin Minng Industrial Co., Ltd. снабдувач и производител на Зглоб помалку чорапи. Нашата палета на производи вклучува многу аспекти. Неговата цена ефикасност е предност. Ние обезбедуваме производи со две дупки, кој се користи со користење чиста електролитски бакар и се annealed да се обезбеди оптимална еластичност. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Нашите

Зглоб помалку чорапи

одговара на строги норми за квалитет на меѓународниот пазар. Нашите стандарди за квалитет дејствува како клупата марка за целата индустрија. Со долга поврзаност со некои од најдобрите лица во индустријата, ние сме во можност да имаат многу подобра одржи во продажба, како и извори.
  • Зглоб помалку чорапи - MS014-ML/R
Зглоб помалку чорапи - MS014-ML/R Зглоб помалку чорапи - MS014-ML/R Зглоб помалку чорапи - MS014-ML/R
Зглоб помалку чорапи
модел - MS014-ML/R
Ниско исечени чорапи
  1. Материјал:Памук,Најлон,Спандекс
  2. Функција:Засилени за удобност и спречување на триење
  3. Карактеристики:Добијте максимална дневна удобност со дишечка мрежа одозгора за вентилација,дише ткаенина со високи перформанси ја одржува оптималната температура,одржувајте ги нозете суви и ладни.Мека фротирна ткаенина на дното за да се обезбеди амортизација и апсорпција на пот.Нивото на дебелина се одржува точно,така се чувствувате удобно и сепак удирате во земјата трчајќи со природно чувство за стапалата.Панели со дишење за мрежа за одлична вентилација,стилски и добар-гледајќи,лесно се става,одржувана големина и не се лизга надолу по миењето.Задебелена заштита на страните на стапалата,намали триењето.Дава дополнителна удобност и заштита.Еластичната лента за лак дава точна количина на пријатност за да се чувствувате сигурни во текот на целиот ден.Двојно покриено предиво-Конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z(надворешен капак и внатрешен капак)Специјално дизајниран за секоја нога-L и R означени на чорапите-за лево и десно стапало.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
MS014-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Зглоб помалку чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Зглоб помалку чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS008-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Зглоб помалку чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Зглоб помалку чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
BE022-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Зглоб помалку чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Зглоб помалку чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS004-SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings