Антибактериски чорапи

Ние сме Jin Minng Industrial Co., Ltd. која е ангажирана во производството на висок квалитет на Антибактериски чорапи која е направена со користење на најдобар квалитет на суровини и материјали кои се достапни на пазарот. Овие се дизајнирани и произведени според различни национални и меѓународни стандарди за квалитет и безбедност. Ние бидете сигурни дека производите се произведени според стандардот поставени од страна на регулаторните тела.
Нашите

Антибактериски чорапи

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите производи и најдобра услуга.
  • Антибактериски чорапи - BE022-ML/R
Антибактериски чорапи - BE022-ML/R Антибактериски чорапи - BE022-ML/R
Антибактериски чорапи
модел - BE022-ML/R
Ниско исечени чорапи
  1. Материјал:Памук,Најлон,Чешлан памук(Антибактериски)Спандекс
  2. Функција:Отекување на дишењето,Поддршка на лакот за подобрување на заморот на лакот на стапалото
  3. Карактеристики:Изработена од висококвалитетна ткаенина.Овие чорапи со низок крој’воздухот-Пропустливоста и перформансите на фитилирање на влага ќе ги одржат нозете суви свежи и без мирис во текот на целиот ден.Конструкцијата на вентилација со мрежа создава максимален проток на воздух за да ги одржувате нозете ладни и суви во какви било услови на работа.Поддршка за лакови за трчање чорапи имаат соодветна компресија во лак за да ве заштитат кога одите,џогирање и трчање и стабилност за совршено вклопување.Широк слој за поддршка на лакот гарантира дека мускулите околу глуждот на ногата,обезбедете олеснување на вашиот лак преку компресија,добијте дополнителна помош што им е потребна за да спречат повреда или истегнување.Чорапите се третираат со антимикробна формулација која го контролира растот на мирис што предизвикува бактерии и ја зголемува вкупната свежина и нивоа на хигиена.Меки чорапи што некогаш ќе ги носите,високо издржлив,влага од влага што ги прави совршени за вашиот омилен спорт.Ниско исечени ребра за ракави за тркачи,вежба,одење,џогирање,Теретана,кардио тренинг,куглање,спортски,и секојдневно носење.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
BE022-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Антибактериски чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Антибактериски чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EY002B-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Антибактериски чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Антибактериски чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SW168N-001SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Антибактериски чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Антибактериски чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
BE001-HF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings