Чорапи против потење

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Чорапи против потење кои се формулирани за да одговараат на личните потреби на поединците. Нашата палета е достапен во високо количество и најмногу конкурентни цени. Ние исто така се способни да понудат на целата наша спектар како на барањата на нашите клиенти. Нашите производи е на располагање во многу разумни цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Чорапи против потење

производи или би сакале да disscuss клиент цел, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние сме во потрага очекуваме да формирање успешни деловни односи со нов клиент во целиот свет во блиска иднина.
  • Чорапи против потење - K-3
Чорапи против потење
модел - K-3
Деца кои дишат&чорапи со лесна функција
  1. Материјал:Памук,Спандекс,Ткаенина од влага
  2. Функција:Отекување на дишењето,Поддршка на лакот за подобрување на заморот на лакот на стапалото
  3. Карактеристики:Овие чорапи ќе ве освежат,суво и поддржано со часови, додека одржува низок профил.Материјалот е лесен и удобен,направени со можност за фитилирање на влага за да ги одржувате нозете суви и ладни.Предиво за влага од влага покрај регулирање на телесната температура и контрола на тежината на насобраната пот,предивото за влага може исто така да ги намали плускавците и воспалението на кожата кога ќе се навлажни,и да се намали размножувањето на микроорганизмите.Вградената поддршка на лакот го намалува заморот на стапалото.Двојно покриено предиво-конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z(надворешен капак и внатрешен капак)Мазно е,мека и висока еластичност.Овие прекрасни трајни деца’Чорапите се меки и дишат,погоден за сите видови чевли,може да се примени кај деца’различни дневни активности.Може да се користи многу долго време,практични подароци за деца,семејството и пријателите.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&засилувач;дневно носење.
  5. Големина:С./М./Л.
  6. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
K-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи против потење, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи против потење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи против потење, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи против потење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи против потење, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи против потење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings