Бамбус чорапи за глуждот

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е еден од најголемите производители на Бамбус чорапи за глуждот in Taiwan. Ние извоз на нашите производи сите на светот, и уживаат во добра репутација за нивниот супер квалитет и најдобра цена. Набавка на нови и квалитетни производи за нашите клиенти е целта на нашата компанија. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Нашата сила лежи во нашето верување дека технологијата треба да им служи на луѓето, а не обратно. Возиме технологија и да се поттикнат тоа во текот на најсовремена да ги исполни вашите

Бамбус чорапи за глуждот

за да додадете квалитетот на вашиот живот.
  • Бамбус чорапи за глуждот - K-2
Бамбус чорапи за глуждот
модел - K-2
Детски чорапи за дезодоранси
  1. Материјал:Најлон,Спандекс,Влакна од јаглен од бамбус
  2. Функција:Отекување на дишењето
  3. Карактеристики:Влакна од јаглен од бамбус.Бамбусот има краток период на раст и силна плодност,тоа е одличен обновлив ресурс,и нема да предизвика сериозна штета на екологијата на прстенот за време на искористувањето на ресурсите.Ситниот прав од бамбус јаглен се додава во полиестерот преку високо-технологија за карбонизација на температурата и нано-мелење скала.Така што има здрави функции како апсорпција на влага,дезодорирање,бактериостатски и температурни-зголемување на функциите,и потоа мелење во нано-со големина на прав за додавање на свила со цел да се задржи мекоста и удобноста на ткаенината подолго време,има функции на зачувување на топлината,контрола на влажноста и дезодорирање.Целосни густи ткаенини со меки пешкири од облоги на перници, соодветни за крајна поддршка во какви било различни дневни активности.Перширан ѓон за совршена количина на удобност и заштита.Спандекс плетеше низ целиот чорап за рационализација,перформанси одговара.Симпатични детски чорапи од цртан филм го задржуваат вашето бебе топло со модерен изглед!Мода смешни животни деца чорапи,совршен подарок за вашите деца.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Големина:С./М./Л.
  6. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
K-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бамбус чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бамбус чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бамбус чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings