Црна пантилоза

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е производител и снабдувач за да обезбеди добра услуга за Црна пантилоза. Задоволни сме со нашата способност да им понуди на најниски цени и одличен квалитет на нашите Бежичен алат во светот пазари. Ние сме посветени да се постигне најдобар барања за сите видови на производи квалитет. Ние сме апсолутно најдобар избор на Вашиот ценет партнер. Освен тоа, ние, исто така, се обидуваме нашите најдобри да обезбеди најдобри услуги за нашите клиенти за заеднички бизнис ефикасност. Ви благодариме многу за Вашата поддршка во нашите производи цело време, и искрено се надевам за можноста за воспоставување понатаму деловни односи со вас.
Бидејќи ние се грижиме нашите клиенти како што се грижат, освен нашата компанија се стави голема инвестиција за развивање на нови предмети. До-to-date технологија ќе го направи нашиот

Црна пантилоза

повеќе совршен и направи нашиот живот повеќе шарени. Еднаш ви треба, ние сме тука за вас.
  • Црна пантилоза - 4507 / 4508
Црна пантилоза - 4507 / 4508 Црна пантилоза - 4507 / 4508 Црна пантилоза - 4507 / 4508
Црна пантилоза
модел - 4507 / 4508
Густи хулахопки од руно(Голема големина)
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Загревајте се,подобрување на тен на кожата,текстура и форма на нога.
  3. Карактеристики.:Руно во хулахопки обезбедува богат и мек допир со ткаенина,зголемување на способноста за задржување на топлина и топлина,а материјалот не е лесен.3Д кроењето го турка задникот навнатре и нагоре,обезбедува изглед кој ги издолжува нозете,го обликува вашето тело да обезбеди потенка фигура.Дизајн на целосна еластичност под глуждот,и без руно,ова е пожелно за да не бидат преполни прстите.Дебелината е 210 дениер,што ги крие сите лузни,коса и несовршености и дава смел изглед.Овие хеланки наредени руно ве прави топли во зима и не сакате’Треба да носиш други панталони.Едноставна елегантна црна боја ги прави жените’хулахопки доволно разноврсна за сите прилики и облека.Одлично за слоевитост под шорцеви,здолништа,туники,и долги џемпери.Тие’Секој фустан што ќе го носите ќе изгледа и ќе се чувствува подобро.Направено од меко,удобна и супер ткаенина што може да се растегне, што ја прави големина за секого.
  4. Употреба на производот:Деловна облека,Деловно одело,Обично носење,Модна облека.
  5. Боја:црна
  6. Големина:С.-Л.(колк за:83-103 см/соодветна висина:150-170 см)
    XL(колк за:100-140 см/соодветна висина:160-180 см)
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
4507 / 4508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црна пантилоза, треба да знаете за највисок квалитет на Црна пантилоза производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9701
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црна пантилоза, треба да знаете за највисок квалитет на Црна пантилоза производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9466
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црна пантилоза, треба да знаете за највисок квалитет на Црна пантилоза производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црна пантилоза, треба да знаете за највисок квалитет на Црна пантилоза производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4462
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црна пантилоза, треба да знаете за највисок квалитет на Црна пантилоза производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
0000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црна пантилоза, треба да знаете за највисок квалитет на Црна пантилоза производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
LA990
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црна пантилоза, треба да знаете за највисок квалитет на Црна пантилоза производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings