Оди чорапи за дишење

Ние сме професионални производителот, набавувачот и извозник што се занимава со дизајн, развој и производство на Оди чорапи за дишење. Со удобен превоз accessSelling добро во текот на домашниот пазар, нашите производи имаат освоено пофалби од потрошувачите во целиот свет, исто така, поздравен од страна на клиентите во Taiwan. Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со повеќе клиенти низ целиот свет за заеднички развој и взаемна корист. контактирајте не денес да имаат корист од она што ние го нудиме.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Оди чорапи за дишење

. Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!
  • Оди чорапи за дишење - K-4
Оди чорапи за дишење
модел - K-4
Детски чорапи со лесна функција
  1. Материјал:Памук,Спандекс
  2. Функција:Отекување на дишењето,Поддршка на лакот за подобрување на заморот на лакот на стапалото,Заштита на стапалата,
  3. Карактеристики:Направени од мешавина од памук и спандекс,кој е мек на допир и топол за носење,растеглив и дише,ги прави вашите деца’Стапалата удобни.Двојно покриено предиво-конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z(надворешен капак и внатрешен капак)Мазно е,мека и висока еластичност.Цврст зафат и тврд-носењето материјал обезбедува помалку лизгање на чорапите во играта.Областите на петата и метатарзалните коски се засилени за да се зголеми удобноста и да се спречи триењето.Лесна компресија за намалување на заморот на стапалата–ја прегрнува ногата и го одржува чорапот на место додека работи и спортува.Тие се вклопуваат пријатно и обезбедуваат точна количина поддршка на петицата,лак и глуждот.Специјално дизајниран за секоја нога-L и R означени на чорапите-за лево и десно стапало.Мека и издржлива ткаенина,изградба на еластан за форма и фит Идеално за спортски активности.Дизајнот на нашите чорапи за деца е едноставен и класичен,прекрасен изглед и бои работат добро со различни чевли и облека;ти не’треба да одвоите многу време за да им парирате.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Големина:С./М./Л.
  6. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
K-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Оди чорапи за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Оди чорапи за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Оди чорапи за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Оди чорапи за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Оди чорапи за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Оди чорапи за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings