Трчаат чорапи за компресија

Ние се техничка Трчаат чорапи за компресија производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот, фабрика во Taiwan. Активен интерес, ние може да ви обезбеди со најновиот проект на пазарот со најповолна цена и услуга. Ние прифаќаме ОЕМ и ODM наредби. Со силна позадина дизајнери и производствени погони, ние може да произведе разни производи според барањата на дел на клиентот. Откако ќе се обиде, ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
Нашите

Трчаат чорапи за компресија

уживаат во добра репутација во различни пазари низ целиот свет. За овој успех, ние постојано ќе ви понудиме нашите најдобри услуги и производи за да ги исполни сите ваши потреби. Ве молиме не двоумете се да контактирајте не ако имате било истрага.
  • Трчаат чорапи за компресија - MS008-M
Трчаат чорапи за компресија - MS008-M Трчаат чорапи за компресија - MS008-M
Трчаат чорапи за компресија
модел - MS008-M
Чорапи со висока компресија на колената
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Подобрена циркулација на крвта со дипломирана компресија.
  3. Карактеристики:Нивото на компресија во ракавите се намалува од глуждот до коленото.Ова обезбедува поддршка за телињата и промовира зголемен проток на крв,што доведува до зголемен проток на кислород во мускулите на нозете помагајќи да се спречат грчевите и да се намали заморот.Нашите чорапи за компресија се вклопуваат точно на вашите нозе,не е премногу тесна,и обезбедуваат неспоредлив комфор.Насочените зони за компресија обезбедуваат различни нивоа на поддршка од умерена до екстра цврста.Влага-дизајн на фитил за да ги задржи нозете суви.Идеален притисок за компресија обезбедува обновлива и одржлива енергија на вашата секојдневна скучна или ригорозна рутина во животот:атлетски перформанси,закрепнување,патување и секојдневно носење.Мора да има за тркачи,спортисти,патници и оние со напорен живот.Овие чорапи преку технологијата за компресија ја промовираат циркулацијата на крвта и со тоа кислородот им овозможува на уморни нозе чувство на свежина и енергија.Тоа е скоро како да станувате благи-масажа додека работите.Лесно се пали иако се компресивни чорапи.Добивате неверојатна понуда за одржување на стапалата во оптимална компресија цело време.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
MS008-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Трчаат чорапи за компресија, треба да знаете за највисок квалитет на Трчаат чорапи за компресија производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
MS014-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Трчаат чорапи за компресија, треба да знаете за највисок квалитет на Трчаат чорапи за компресија производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
BE022-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Трчаат чорапи за компресија, треба да знаете за највисок квалитет на Трчаат чорапи за компресија производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
MS004-SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings