Памучни чорапи за глуждот

Jin Minng Industrial Co., Ltd.'s Памучни чорапи за глуждот на производителот, набавувачот и извозник е позитивен на континуиран раст во наредните месеци, иако повеќето очекуваат зголемување на приходите во странство да остане во рамките на големи проценти. Иако повеќето се убедени од продажбата на останатите во нагорна патека во месеците што следат, раководење раст и зголемување на конкуренцијата се да ги поттикнуваат да истражуваат различни области за дополнителни нарачки.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Памучни чорапи за глуждот

или би сакале да клиент цел, Ве молиме слободно да ни договор, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Памучни чорапи за глуждот - JM023-L
Памучни чорапи за глуждот
модел - JM023-L
1/2 чорапи за глуждот
  1. Материјал:Памук,Најлон,Чешлан памук(Антибактериски)Спандекс
  2. Функција:Нашите чорапи за глуждот изработени од високо квалитетна ткаенина,Овозможува атлетски чорапи да дишат,удобно да се носи цел ден без да се иритира кожата на нозете.Ултра Ер-Пропустливоста и перформансите на фитил на влага ги одржуваат нозете суви и без мирис во текот на целиот ден.Решетката за дишење создава максимален проток на воздух за да ги задржите нозете суви&кул.И влага-фитил својства навремено потење пот далеку од нозете,ефикасно се спротивставува на мирисите и спречува плускавци.Еластична манжетна гарантира дека нашите чорапи ќе останат исправени и никогаш не би се лизгале надолу во чевлите.Засилени чорапи за ѓон,амортизирани чорапи поддржуваат и штитат високо–стресни области што ги намалува шансите за повреди.Arch поддржува гарантира дека вашиот лак е стабилен и безбеден,спречување на плантарен фасцитис и отоци и олеснување на заморот на стапалата.Чешлани памучни дишни чорапи што дишат,победи’t chafe или иритираат дури и најчувствителната кожа.Овој чорап во класичен стил може да одговара на сите облеки од патики до чевли за облекување.Идеално за какви било прилики,дневно носење,училишна и спортска активност.
  3. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&засилувач;дневно носење.
  4. Боја:Црна
  5. Големина:С./М./Л.
  6. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
JM023-L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Памучни чорапи за глуждот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Памучни чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
JM021-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Памучни чорапи за глуждот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Памучни чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
JM022LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Памучни чорапи за глуждот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Памучни чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
070419-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings