Чевли за перничиња

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е посветен на создавање на најдобрите производи за клиентите во целиот свет. Ние производство, снабдување и извоз Чевли за перничиња Ние работиме тесно со нашите клиенти во широк спектар на индустрии и за различни апликации потреби. По многу години напори, компанијата добро развиени и направен голем напредок; Во меѓувреме, се соочува со конкуренција на пазарот, ние секогаш се држи до раководството упатство на човековите ориентирана, научни управување и одличен квалитет.
Ние имаме голем број на професионални организации, специјализирани за производство

Чевли за перничиња

. Ние би сакале да имаат заемно корисни односи со вашата организација. Ние ќе го цениме вашиот позитивен одговор, со вашите специфични барања, заедно со наведување на квалитети кои ги барате.
  • Чевли за перничиња - K-1
Чевли за перничиња
модел - K-1
Детски чорапи за перничиња
  1. Материјал:Чешлан памук,Спандекс,Полиестер(Теторон)
  2. Функција:Отекување на дишењето,Влага-апсорпција и потење
  3. Карактеристики:Чешланиот памук ги прави чорапите потешки,не е лесно за пилинг,а квалитетот е постабилен.Чешланиот памук има карактеристики на апсорпција на влага,анти-пот,дишење,антибактериски и кожа-пријателски.Засилени чорапи за ѓон,амортизирани чорапи поддржуваат и штитат високо–стресни области што ги намалува шансите за повреди.Конструкцијата на вентилација со мрежа создава максимален проток на воздух за да ги одржувате нозете ладни и суви во какви било услови на работа.Со дополнително амортизирање во областите на стапалото намалете ги подложноста на удари и повреди.Монтирање форма,лесен,и карактеристиките на ткаенината за дишење ја одржуваат стабилноста на зглобот без оглед на активноста.Дополнителен издржлив ѓон со перничиња за совршена количина на удобност и заштита.Навистина должина на глуждот,манжетните околу глуждот имаат вистинска висина и не се премногу тесни,уникатни манжетни за истегнување за безбедно вклопување.Додавање на некои елементи,како ленти,точки,правејќи чорапи помодерни.Децата можат да го изберат стилот што сакаат да го носат,поудобно.Ти не’треба да одвоите многу време за да им парирате.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Големина:С./М./Л.
  6. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
K-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чевли за перничиња, треба да знаете за највисок квалитет на Чевли за перничиња производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чевли за перничиња, треба да знаете за највисок квалитет на Чевли за перничиња производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чевли за перничиња, треба да знаете за највисок квалитет на Чевли за перничиња производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
K-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings