Велосипедски чорапи

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Велосипедски чорапи кои се sturdily изградени и ценети за нивната преносливост. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Велосипедски чорапи

. Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!
  • Велосипедски чорапи - MZ108-LL/R
Велосипедски чорапи - MZ108-LL/R Велосипедски чорапи - MZ108-LL/R Велосипедски чорапи - MZ108-LL/R
Велосипедски чорапи
модел - MZ108-LL/R
Велосипедски чорапи
  1. Материјал:Најлон,Спандекс,Ткаенина од влага
  2. Функција:Влага-апсорпција и потење
  3. Карактеристики:Наменети за оние што се во движење, овие чорапи за печатење со циклус штрајкуваат кул, необичен изглед.Ставете ја ногата кон лопати и излезете на отворено со стил.Засилена пета и прсти за да се обезбеди издржливост и цврстина во областите со најголемо абење.Двојно покриено предиво-конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z(надворешен капак и внатрешен капак)
  4. Предиво за влага од влага покрај регулирање на телесната температура и контрола на тежината на насобраната пот,предивото за влага може исто така да ги намали плускавците и воспалението на кожата кога ќе се навлажни,и да се намали размножувањето на микроорганизмите.Предниот крај на ѓонот,fabricакардната ткаенина неверојатно ја зголемува дебелината,мека фрлена ткаенина на дното за да се обезбеди амортизација и апсорпција на пот.Специјално дизајниран за секоја нога-L и R означени на чорапите-за лево и десно стапало.Добијте максимална дневна удобност со дишечка мрежа за вентилација.Високо издржлив,влага од влага што ги прави совршени за вашиот омилен спорт.
  5. Употреба на производот:Возење велосипед,Дневно носење
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
MZ108-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Велосипедски чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедски чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
BE001-HF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Велосипедски чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедски чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS003-S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Велосипедски чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедски чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS008-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings