Високи чорапи за глуждот

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Високи чорапи за глуждот in Taiwan. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Дизајни и модели кои ги исполнуваат најновите трендови кои преовладуваат. Нашите производи се исто така познати по своите одличен квалитет, брза услуга и прифатлива цена.
Ние сме убедени да ги задоволи барањата на сите клиенти со разумни цени, навремена испорака, и строга контрола на квалитетот. Ако сте заинтересирани во

Високи чорапи за глуждот

, Нашата компанија е вашиот најдобар избор. Не двоумете се да контактирајте не. Очекувам да вашето пребарување.
  • Високи чорапи за глуждот - JM023-L
Високи чорапи за глуждот
модел - JM023-L
1/2 чорапи за глуждот
  1. Материјал:Памук,Најлон,Чешлан памук(Антибактериски)Спандекс
  2. Функција:Засилени за удобност и спречување на триење
  3. Карактеристики:Засилени чорапи за ѓон,амортизирани чорапи поддржуваат и штитат високо–стресни области што ги намалува шансите за повреди.Конструкцијата на вентилација со мрежа создава максимален проток на воздух за да ги одржувате нозете ладни и суви во какви било услови на работа.Со дополнително амортизирање во областите на стапалото намалете ги подложноста на удари и повреди.Ткаенината од eshакард Меш е добра пропустливост на воздух и пропустливост на влага,ткаат прсти и пета за зајакнување,има совршена носливост,не е лесно да се искине,и дава долг живот,високо еластичен и издржлив.Чорапите се вклопуваат малку над глуждот,флексибилен и удобен.Willе одговара за вашите нозе,еластичните ленти на горниот дел од чорапите нема да направат да се чувствувате непријатно.Едноставен стил на лента изгледа добро за секого,никогаш не излегувајте од мода и можете да ги носите со сè.Најдобар чешлан памук,нашите чорапи ставаат акцент на рамнотежата помеѓу високиот квалитет и апсолутната удобност при носење,дише за да се спречи растот на бактериите и да остане здрав,ви донесе добро расположение и направете го животот пошарен.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
JM023-L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Високи чорапи за глуждот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Високи чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
070419-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Високи чорапи за глуждот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Високи чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
MZ104-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Високи чорапи за глуждот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Високи чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
MZ103-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings