Високи чорапи

Ние се техничка Taiwan Високи чорапи производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Ние нудиме на нашите клиенти

Високи чорапи

производи. Ние цврсто веруваме дека основните вредности се задржи организации стабилна и се фокусираше кон заедничката цел. Нашите основни вредности ни помогна да постигнеме нашата мисија да се донесе мерливи придобивки за нашите клиенти.
  • Високи чорапи - MS012-ML/R
Високи чорапи - MS012-ML/R Високи чорапи - MS012-ML/R
Високи чорапи
модел - MS012-ML/R
Чорапи високи до колена
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Заштита на стапалата,Спречете плускавци,Поддршка на лакот за подобрување на заморот на лакот на стапалото
  3. Карактеристики:Целосни густи ткаенини со меки пешкири од облоги на перничиња, соодветни за крајна поддршка во која било работна чизма или чевли,помогне да избегнете плускавци за време на пешачењето,трчање или други спортови на отворено.Пруги и зони со вентилациони мрежи го оптимизираат протокот на воздух и ја отстрануваат потта,одржувајте ги нозете суви во жешкото лето.Насочена компресија на лак дизајнирана со точна количина на компресија за да го задржи вашиот лак стабилен и безбеден.Willе одговара за вашите нозе,заварувањето на чорапите нема да направи да се чувствувате непријатно.Цврст зафат и тврд-носењето материјал обезбедува помалку лизгање на чорапот.Двојно покриено предиво-Конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z(надворешен капак и внатрешен капак)Областите на петиците и прстите се засилени за да се зголеми удобноста и да се спречи триењето.Специјално дизајниран за секоја нога-L и R означени на чорапите-за лево и десно стапало.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Големина:С./М./Л.
  6. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
MS012-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Високи чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Високи чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
JM017-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Високи чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Високи чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
JM022LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Високи чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Високи чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SW168N-001SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings