Лесни чорапи

Нашата компанија е специјализирана за производство, снабдување и извоз на Лесни чорапи. Со стабилна основа на производство и канал на снабдување, ние се одржи многу квалификувани добавувачи како долгорочни партнери за соработка, кои се надлежни да ги задоволи нашите клиенти со високо квалитетни производи и добра услуга. Тука, ние се надеваме да влеземе во кооперативни односи со луѓе од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист со цел да се развие нашата заедничка prospect.Also, ние искрено добредојде купувачи во странство да прават бизнис и подобрување на пријателство со нас.
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ние може да обезбеди со најдобрите

Лесни чорапи

и внимателен по-служба.
  • Лесни чорапи - JM021-M
Лесни чорапи
модел - JM021-M
Пругасти чорапи од екипажот
  1. Материјал:Акрилик,Чешлан памук,Спандекс,Полиестер(Теторон)
  2. Функција:Светлина,мека и пријатна
  3. Карактеристики:Син и сив класичен дизајн во риги.Пругите се разликуваат по големина и боја за да создадат поголем визуелен интерес и да се издвојат од просечните ленти.Двојно покриено предиво-Конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z(надворешен капак и внатрешен капак)Акрилните влакна имаат предности на мала тежина,меки,топлина,без намалување,без брчки,полесно се чисти од волна,и помалку подложни на алергии.Чорапот на екипажот одговара на удобност и не е обврзувачки или непријатен околу телето и не го прави тоа’оди премногу високо.Ние користиме фин чешлан памук,за време на процесот на предење,челикот ги отстранува кратките памучни влакна и нечистотиите во памукот,оставајќи долги и уредни влакна,предивото станува помазно и поцврсто и помалку склоно кон пилинг.Ткаенината ткаена од чешлано памучно предиво е помазна,пофини и посјајни,и повеќе се мие и издржливо од обичниот памук.Обезбедува одлично чувство на удобност и совршено ќе одговара на вашите нозе исто како и прилагодените.Дали можат да додадат еден тон пицаз, ако се направат правилно?Да,сигурно.И затоа тие дефинитивно не се облека што можете да ја игнорирате.
  4. Употреба на производот:Обично носење,Дневно носење
  5. Боја:сиво
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
JM021-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесни чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Лесни чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
JM022LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесни чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Лесни чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
JM023-L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесни чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Лесни чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
070419-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings