Светли чорапи

Ние сме искусни Taiwan Светли чорапи производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Со нашите маркетинг и производство искуство, со отворен ум подобрување, предизвикувачки чекор напред, професионален менаџмент и иновативен дизајн, ние сме биле рапидно расте. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние сме професионални производителот, кој обезбедува

Светли чорапи

, А ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
  • Светли чорапи - 9466
Светли чорапи - 9466 Светли чорапи - 9466 Светли чорапи - 9466
Светли чорапи
модел - 9466
Совршени чорапи со пенетрација
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Подобрете го тенот на кожата,текстура и форма на нога.
  3. Карактеристики.:Најлон 6 предивото има голема отпорност на абење,висока цврстина.Крст ткаат натпревар бран за зајакнување на отпорноста на абење на свилени чорапи,и плетење на порозни нишки со користење на повеќе ултра-фини влакна,добра мекост и прилагодливост.Висока цврстина,повторното перење не е лесно да се деформира,тоа’е еластично и тешко е да се закачи.Тоа е добра пропустливост на воздухот и пропустливост на влага,Новиот модел е лесен,слаб,меки,и притоа носи удобно.Единствената густина,висока транспарентност,присутен ваш природен тон на кожата,тие се исто така погодни за летна облека.Прстите ткаат за зајакнување,има совршена носливост,не е лесно да се искине,и дава долг живот.Тоа го покрива носителот од половината до нозете.Совршено покритие и непречено одговарање дава природен профил,тие’Секој фустан што ќе го носите ќе изгледа и ќе се чувствува подобро,ви овозможува да бидете пошармантни и попривлечни.
  4. Употреба на производот:Деловна облека,Деловно одело,Обично носење,Модна облека,Дневно носење
  5. Боја:црна/кожата по избор
  6. Големина:Ф.(колк за:83-115 см/соодветна висина:155 година-175 см)
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
9466
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светли чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Светли чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9701
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светли чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Светли чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светли чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Светли чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4507 / 4508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светли чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Светли чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4462
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светли чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Светли чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
0000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светли чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Светли чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
LA990
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светли чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Светли чорапи производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings