Ниско сече чорапи за глуждот

Jin Minng Industrial Co., Ltd., Производител и снабдувач кој е специјализиран за развојот на Ниско сече чорапи за глуждот. По акумулира во текот години на интензивна истражување, ние сме биле признати да биде најголемиот и најпочитуваните производителот во Taiwan. Поради високиот квалитет и конкурентна цена, нашите производи се извезуваат во повеќе од 20 земји низ целиот свет. Ако сте во потрага за сигурен партнер, можете да сметате на нас. Искрено се надеваме дека можеме да имаат можност да соработуваат со вас во блиска иднина.
Постигнување на висок задоволството на клиентите е секогаш наш врвен приоритет, Гордееме на одржување на ниска цена и правење добри можности за соработка на располагање за

Ниско сече чорапи за глуждот

.
  • Ниско сече чорапи за глуждот - MS004-SL/R
Ниско сече чорапи за глуждот - MS004-SL/R Ниско сече чорапи за глуждот - MS004-SL/R
Ниско сече чорапи за глуждот
модел - MS004-SL/R
Ниско исечени чорапи
  1. Материјал:Најлон,Спандекс,Полиестер(Теторон)
  2. Функција:Заштита на воздушно перниче
  3. Карактеристики:Двојно покриено предиво-Конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z(надворешен капак и внатрешен капак)Мазно е,мека и висока еластичност.Засилена пета и брз за да се обезбеди издржливост и цврстина во областите со најголемо абење.Чорапите се високи-густина на текстура со голема еластичност,што може добро да го олесни ударот и да го намали триењето.Задебелување на делот од лакот и ѓонот,воздушна перница ве заштитува и го зголемува времето на тампон,намали штетата од удар,кога ги користите.Чорапите се високи-густина на текстура со голема еластичност,што може добро да го олесни ударот и да го намали триењето,ефикасно заштитување на стапалата од болни плускавци Еластична ребреста манжетна го одржува чорапот на место.Совршено работи со сите ваши активности.Тие би додале еден допир на боја во вашиот обичен живот.Да бидеме мода и уникатни со нашите производи!Специјално дизајниран за секоја нога-L и R означени на чорапите-за лево и десно стапало.
  4. Употреба на производот:Обично носење,Дневно носење
  5. Шаблон:Покер
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
MS004-SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ниско сече чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Ниско сече чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
MS008-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ниско сече чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Ниско сече чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
MS014-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ниско сече чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Ниско сече чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
BE022-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings