Ниско сече чорапи

Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и Ниско сече чорапи во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Ниско сече чорапи

и најдобра услуга. Вашето задоволство е наше задоволство, ние го поздравуваме и да ја цениме вашиот предлог и повратни информации за тоа како можеме да ви служат подобро. Очекувам да има добри деловни односи со тебе наскоро!
  • Ниско сече чорапи - MZ103-ML/R
Ниско сече чорапи - MZ103-ML/R Ниско сече чорапи - MZ103-ML/R
Ниско сече чорапи
модел - MZ103-ML/R
Ниско исечени чорапи
  1. Материјал:Најлон,Спандекс,Влакна од јаглен од бамбус
  2. Функција:Отекување на дишењето
  3. Карактеристики:Влакна од јаглен од бамбус.Бамбусот има краток период на раст и силна плодност,тоа е одличен обновлив ресурс,и нема да предизвика сериозна штета на екологијата на прстенот за време на искористувањето на ресурсите.Финиот јаглен од бамбус е сецкан,мелено во нанометар во прав со висока технологија,и директно се стопи во влакна.Шупливото влакно или крст-обликуваните влакна се направени според порозната природа на јаглен од бамбус,што е еквивалентно на вклучување на бројни микро-дупки во влакната,и употреба на микро и десетици илјади дупки за да се постигне складирање на топлина,апсорбираат молекули на вода во воздухот,и апсорбираат воздух.Миризливата супстанција врши ефекти на зачувување на топлината,одвлажнување,и апсорпција на мирис.Двојно покриено предиво-Конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z.Решетката за дишење ја намалува топлината,помогнете на стапалата да бидат ладни и суви.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Беж/Сина/сиво
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
MZ103-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Ниско сече чорапи ->, треба да знаете за највисок квалитет на Ниско сече чорапи производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
JM023-L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Ниско сече чорапи ->, треба да знаете за највисок квалитет на Ниско сече чорапи производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
070419-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Ниско сече чорапи ->, треба да знаете за највисок квалитет на Ниско сече чорапи производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
MZ104-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings