Средни чорапи за глуждот

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е на високо-технолошкиот претпријатие професионално ангажирани во производство, снабдување и извозник Средни чорапи за глуждот производи и сродни професија услуги. Имаме години искуство за извоз па само бидете сигурни да прават бизнис со нас, ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ајде да сакаат и да работат напорно за посветла иднина.
Цело време, ние се нагласи развојот и да воведе нови

Средни чорапи за глуждот

производи на пазарот секоја година. Нашите производи се продава добро во странство на пазарот, како што се Америка и Европа, и се позитивно оценета од страна на клиентите. Ние ги извршуваат управување начело на "квалитет е супериорен, служба е врховен, репутација е првиот", и искрено ќе се создаде и да го споделат успехот со сите clients.We добредојде да ни се обратите за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!
  • Средни чорапи за глуждот - 070419-2
Средни чорапи за глуждот
модел - 070419-2
1/2 чорапи за глуждот
  1. Материјал:Памук,Најлон,Спандекс
  2. Функција:Засилен непријатност и спречување на триење
  3. Карактеристики:Чорап на глуждот со малку подебело дно обезбедува заштита од удари и го намалува триењето,нудејќи дополнителна издржливост,удобност.Под амортизирање на ѓонот обезбедува голема удобност и анти-блистер,намалете ги болките во чорапите и стапалата за време на спортување или активност на секојдневно вежбање.Мрежните панели на потенкиот врв помагаат да се зголеми протокот на воздух,обезбедувајќи многу-потребна дишење и одржување на стапалата ладни и суви.Мешавината на влакна од енергетската зона се карактеризира со влакна и плетени модели со различна напнатост за да се обезбеди компресија и поддршка без стегање на движењето.Навистина должина на глуждот,манжетните околу глуждот имаат вистинска висина и не се премногу тесни,уникатни манжетни за истегнување за безбедно вклопување,за да спречите чорапи да се лизгаат надолу од вашата секојдневна работа.Вистинската количина на компресија на лакот ќе го задржи вашиот лак безбеден и стабилен за совршено вклопување.Силен прст и пета,го подобривме дизајнот на чорапите,зајакнување на бод на прстите,бод скриен во перница,што ќе ги направи вашите нозе удобни без триење.Се вклопуваат за одење,патување,риболов,рекреација на отворено и редовни дневни активности
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
070419-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Средни чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Средни чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
JM021-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Средни чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Средни чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
JM022LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Средни чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Средни чорапи за глуждот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
JM023-L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings