Нинџа чорапи

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Нинџа чорапи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашите клиенти може да се искористат од нас овие производи со висок квалитет по пристапни цени.
Имаме прва класа

Нинџа чорапи

, Силна R & D способност, богати искуства и целосна инспекција значи. Ние може да обезбеди целосен опсег на жица мрежа и преработени производи за светски клиенти.
  • Нинџа чорапи - EY002B-M
Нинџа чорапи - EY002B-M Нинџа чорапи - EY002B-M
Нинџа чорапи
модел - EY002B-M
Нинџа чорапи(ниско сече чорапи)
  1. Материјал:Памук,Најлон,Чешлан памук,Спандекс
  2. Функција:Отекување на дишењето,Поддршка на лакот за подобрување на заморот на лакот на стапалото,Засилени за удобност и спречување на триење
  3. Карактеристики:Засилени чорапи за ѓон,амортизирани чорапи поддржуваат и штитат високо–стресни области што ги намалува шансите за повреди.Чешланиот памук ги прави чорапите потешки,не е лесно за пилинг,а квалитетот е постабилен.Има карактеристики на апсорпција на влага,анти-пот,дишење,антибактериски,и кожата-пријателски.Зонирани вентилациони ленти овозможуваат подобро управување со влагата со промена на протокот на воздух за побрзо сушење,а исто така и намалување на ризикот од пликови од влажни стапала по испотени тренинзи.Широк слој за поддршка на лакот гарантира дека мускулите околу Ахил на вашата нога добиваат дополнителна помош што им е потребна за да спречат повреда или истегнување.Атлетските чорапи имаат соодветна компресија во лакот за да ве заштитат кога ги користите.Еластична ребреста манжетна го одржува чорапот на место.Совршено работи со сите ваши активности.Петицата и палецот се засилени со подебели влакна за да го издржат секојдневното абење за поголема издржливост.Ниско исечени ребра за ракави за тркачи,вежба,одење,џогирање,Теретана,кардио тренинг,куглање,спортски,и секојдневно носење.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Сина/Виолетова/сиво
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
EY002B-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нинџа чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Нинџа чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SW168N-001SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нинџа чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Нинџа чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
BE001-HF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нинџа чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Нинџа чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
BE022-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings