Мода на панталони

Основана во , Ние сме професионални Taiwan Мода на панталони производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Ние сме биле производство добра оценка производи текот на годините на искуства. Ние се обезбеди висок квалитет на производите и конкурентна цена и брза испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти се потпираат на нашата силна способност и стабилен развој.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Мода на панталони

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
  • Мода на панталони - 0000
Мода на панталони - 0000 Мода на панталони - 0000 Мода на панталони - 0000 Мода на панталони - 0000 Мода на панталони - 0000 Мода на панталони - 0000
Мода на панталони
модел - 0000
Ексклузивни дизајнирани модни шари отпечатени чорапи
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Подобрете го тенот на кожата,текстура и форма на нога.
  3. Карактеристики.:Шемата е вткаена во ткаенината,искриват и ткаат се испреплетени,организацијата усвојува неколку шевове на acакард и обичен аранжман на серпентина за надолжно распоредени за да формира модели од различни бои.Бројот на предиво е во ред, а суровиот памук е исклучително тежок.Fabricакардната ткаенина има мека текстура,добро чувство на рака,добра пропустливост на воздухот,добар сјај.Не се деформира кога се користи,не исчезнува,и има добра удобност.Тројца-димензионално ткаење на решетката,не е лесно да се закачи предиво,доволно напнатост,дишечки дизајн,удобно и не е загушливо кога се носи.Нов дизајн кој вклучува повеќе секси и стилски елементи за да ги покажете вашите грациозни облини и да ја инспирирате вашата доверба.Совршено одговара,тие изгледаат одлично во кратки здолништа,шорцеви.Тие се исто така погодни за секојдневно носење,сценски претстави и улога-играње забави.
  4. Употреба на производот:Деловна облека,Деловно одело,Обично носење,Модна облека,Дневно носење,Сценски настапи
  5. Боја:Црна
  6. Големина:Ф.(колк за:83-110 см/соодветна висина:150-170 см)
  7. Стил:Слатка љубов/Девојче’цвет/Класична роза/Интересна загатка/Bowknot/Права лента
  8. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
0000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мода на панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Мода на панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9701
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мода на панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Мода на панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9466
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мода на панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Мода на панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мода на панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Мода на панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4507 / 4508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мода на панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Мода на панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4462
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мода на панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Мода на панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
LA990
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мода на панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Мода на панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings