Чорапи од гаќички

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е професионална Чорапи од гаќички производителот, снабдувачот чии одлични производи развиен во стандардни и извезуваат глобалните пазари и, исто така, на локалните пазари. Ние правиме сериозен однос со добар квалитет, ефикасна услуга, и креативен дизајн како нашата компанија најголема цел. Задоволството на клиентите е нашата најголема достигнувања. Како клиенти, ќе се увери од добивањето на највисок квалитет на производи по разумни цени и брза испорака на краток увод време. Ние со нетрпение очекуваме да бараат добра бизнис партнер. Ние искрено добредојде вашето драгоцено сугестии и производ наредби.
Целиот персонал ќе полно работно срце услуги на

Чорапи од гаќички

за нашите клиенти да се вклучат во прошири плима на индустријата. Ние веруваме дека по продажба на услуги ќе започнат пред од дизајн и производство на строга квалитетот на системот.
  • Чорапи од гаќички - 9701
Чорапи од гаќички - 9701 Чорапи од гаќички - 9701
Чорапи од гаќички
модел - 9701
Сјајни чорапи
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Подобрете го тенот на кожата,текстура и форма на нога.
  3. Карактеристики.:Направен е од висок-квалитетна еластична светла свила,се чини дека им помага на нозете со слој на слаба бисерна светлина.Подобро од голите хулахопки дизајнирани да им дадат на вашите нозе совршен финиш,обезбедување на беспрекорна основа за комплиментирање на тонот на кожата.Проerирните прсти ги прават идеални за носење со сандали,тие исто така се третираат за да обезбедат чувство на ладење за време на абењето.Тројца-димензионално ткаење на решетката,не е лесно да се закачи предиво,доволно напнатост,дишечки дизајн,удобно и не е загушливо кога се носи.Овие класични сјајни редовни кратки панталони за сјај се ласкав и практичен додаток за секоја жена’гардероба за трикотажа.Совршено покритие и непречено одговарање дава природен профил,тие’Секој фустан што ќе го носите ќе изгледа и ќе се чувствува подобро,ви овозможува да бидете пошармантни и попривлечни.Лесен е и дише со фина про transparentирна завршница.Добро одговара за здолниште и сите долги врвови.
  4. Употреба на производот:Деловна облека,Деловно одело,Обично носење,Модна облека,Дневно носење,Сценски настапи
  5. Боја:црна/кожата по избор
  6. Големина:Ф.(колк за:83-115 см/соодветна висина:155 година-175 см)
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
9701
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи од гаќички ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи од гаќички производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
9466
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи од гаќички ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи од гаќички производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
8100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи од гаќички ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи од гаќички производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
4507 / 4508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи од гаќички ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи од гаќички производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
4462
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи од гаќички ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи од гаќички производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
0000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи од гаќички ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи од гаќички производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
LA990
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи од гаќички ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи од гаќички производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings