Чорапи под притисок

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е професионална производител и снабдувач на Чорапи под притисок. Нашите производи и услуги се извезуваат до сите делови на светот пазари. На компанијата плаќа многу внимание на воведување и обука на талентирани вработени. Нашите R & D тим е способен за вршење на вашите посебни барања производ.
Нашите

Чорапи под притисок

производи се комплексно дизајнирани. Персоналот на компанијата ќе се обиде да обезбеди високо квалитетни услуги на клиентите и гарантира одличен информации за производот, Добредојдовте на новиот и стариот клиент да не посетите. За сите детали, никогаш не ве молиме да се двоумите да контактирате со нас.
  • Чорапи под притисок - BE001-HF
Чорапи под притисок
модел - BE001-HF
Чорапи со висока компресија на колената
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Подобрена циркулација на крвта со дипломирана компресија.
  3. Карактеристики:Обезбедува градуирана компресија со што се врши максимален притисок на глуждот и постепено се намалува кон телето и бутот.Ова помага протокот на крв назад кон срцето да ја ублажи болката,замор и оток на стапалата.Областите на петиците и прстите се засилени за да се зголеми удобноста и да се спречи триењето,намалете го триењето на стапалата и олеснете го заморот на стапалата,ефикасно заштитете ги стапалата од болни плускавци за време на пешачење&трекинг,ранци или какви било други активности на отворено.Специјален дизајн на фитил,ленти и зони за вентилациони мрежи го оптимизираат протокот на воздух и ја отстрануваат потта и оставете ја да испари ќе ги задржи нозете ладни и суви цел ден,ти не’Пот и мирис за време на вежбање не ве вознемируваат повеќе.Амортизирање под стапалото обезбедува мека поддршка и помага при апсорпција на пот и намалување на влијанието.Монтирање форма,лесен,и карактеристиките на ткаенината за дишење ја одржуваат стабилноста на зглобот без оглед на активноста.Идеална дебелина за да одговара на секој чевел.Дискретен и стилски дизајн за одење,седејќи,стоејќи,патува.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&засилувач;дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
BE001-HF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи под притисок, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи под притисок производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EY002B-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи под притисок, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи под притисок производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SW168N-001SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи под притисок, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи под притисок производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
BE022-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings