Печатење чорапи

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е посветен на создавање на најдобрите производи за клиентите во целиот свет. Ние производство, снабдување и извоз Печатење чорапи Ние работиме тесно со нашите клиенти во широк спектар на индустрии и за различни апликации потреби. По многу години напори, компанијата добро развиени и направен голем напредок; Во меѓувреме, се соочува со конкуренција на пазарот, ние секогаш се држи до раководството упатство на човековите ориентирана, научни управување и одличен квалитет.
Ние нудиме повеќе високо ниво

Печатење чорапи

и со полно работно срце услуги. Ние ви овозможи со сигурен производи, доверлив производство способност и богати и моќни тактички knowledge.We имаат искусни инженери и секогаш ви обезбеди висок квалитет на производите со брза испорака.
  • Печатење чорапи - JM020-M
Печатење чорапи
модел - JM020-M
Печатење на чорапи од екипажот
  1. Материјал:Акрилик,Чешлан памук,Спандекс,Полиестер(Теторон)
  2. Функција:Светлина,мека и пријатна
  3. Карактеристики:Ако сакате бидете поинакви,само погледни тука сега.Нашите чорапи се шарени и забавни за носење!Во секое време,нашите чорапи се внимателно дизајнирани, а дизајнот на моделот е многу карактеристичен.Двојно покриено предиво-Конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z(надворешен капак и внатрешен капак)Акрилните влакна се меки,топло и компресивно влакно што лесно се мие.Бидејќи мекината тежина е мала,може да се направи топла и лесна ткаенина,и тоа нема да предизвика иритација на кожата.Ткаенината плетена со чешлано памучно предиво е издржлива,добар сјај и мек допир.Поради високата чистота на влакна,бојата на ткаенината е униформа по боење,не се создаваат дамки од крпа,и не е лесно да се пилинг после повторено перење.Не е лесно да се изгуби памучна волна.Тие би додале еден допир на боја во вашиот обичен живот.Да бидеме мода и уникатни со нашите производи!
  4. Употреба на производот:Обично носење,Дневно носење
  5. Шаблон:Водно Конче
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
JM020-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Печатење чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Печатење чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MZ108-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Печатење чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Печатење чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MZ109-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Печатење чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Печатење чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
BE004-2F
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings