Бесшевни гаќички

Ние сме една од реномирани имиња кои се вклучени во производство и извоз на широк спектар на Бесшевни гаќички. Ние сопствената група на искусни и талентирани дизајнери кои го направија нашите производи кои се добро прифатени од страна на нашите клиенти. Посветени за да се постигне 100% задоволството на клиентите, ние одвојте екстремни грижа за да се обезбеди доследна пред и по продажбата на услуги на повеќето разумна цена.
Нашите производи се познати по својата ниска цена, добар квалитет и добри по продажба на акции service.Our пазарот се шири. Ние се уште се обидуваат потрудиме да произведе иновативни производи и да се обезбеди повеќе и подобро

Бесшевни гаќички

на нашите купувачи.
  • Бесшевни гаќички - 8100
Бесшевни гаќички - 8100 Бесшевни гаќички - 8100
Бесшевни гаќички
модел - 8100
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Намалете го изложувањето на сонце.Облик на половината и стомакот.Подобрете го тенот на кожата,текстура и форма на нога.
  3. Карактеристики.:Спандексот 80 дениер е главниот материјал,и умерена дебелина може да ја намали изложеноста на сонце,заштити ја кожата и спречи несакано сончање со соодветна заштита од сонце.Двојниот дизајн U го турка задникот навнатре и нагоре,обезбедува изглед кој ги издолжува нозете и го стеснува дното,му дава на задната страна повеќе заоблена форма.Меѓуножје од гаќи со дишење,хигроскопност памучна ткаенина,обезбедува поцврста мазна заоблена посекси форма.Рамен-ткаен крст-ткаени,што ефикасно го зајакнува потпорниот дел на задникот.Компресијата го покрива целиот струк и стомак,висок струк за да избегнете врвови за мафини и странични испакнатини.Облици вашето тело обезбеди потенок фигура,веднаш тонизирајте ја фигурата на вашето тело.Прстите ткаат за зајакнување,има совршена носливост,не е лесно да се искине,и дава долг живот.Мека истегнувачка ткаенина и разноврсен дизајн ги прават овие пантајози за жени совршен избор за секојдневно носење.
  4. Употреба на производот:Деловна облека,Деловно одело,Обично носење,Модна облека,Дневно носење
  5. Боја:црна/кожата по избор
  6. Големина:Ф.(колк за:90-110 см/соодветна висина:150-170 см)
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
8100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бесшевни гаќички, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9701
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бесшевни гаќички, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9466
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бесшевни гаќички, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4507 / 4508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бесшевни гаќички, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4462
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бесшевни гаќички, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
0000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бесшевни гаќички, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
LA990
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бесшевни гаќички, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings