Чорапи за чувар на шин

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Нашите главни производи вклучуваат сите видови на Чорапи за чувар на шин производи. Ние се уште инсистираме на одржување на промовирање и менување на вештини за да добиете повеќе подобро одлични производи и нудат прилично услуга за нашите клиенти. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Висок квалитет

Чорапи за чувар на шин

и добри по продажбата на услугата е нашата постојана потрага, ние го поздравуваме нови и стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за иднината на деловните односи и заеднички успех!
  • Чорапи за чувар на шин - JM017-LL/R
Чорапи за чувар на шин - JM017-LL/R Чорапи за чувар на шин - JM017-LL/R Чорапи за чувар на шин - JM017-LL/R
Чорапи за чувар на шин
модел - JM017-LL/R
Чорапи за екипаж од бадминтон
  1. Материјал:Најлон,Спандекс,Чешлан памук,Не-лизга предиво
  2. Функција:Отекување на дишењето,Заштита на стапалата,Поддршка на лакот за подобрување на заморот на лакот на стапалото
  3. Карактеристики:Засилени чорапи за ѓон,поддршка и заштита на високо–области со стрес.Чорапите се високи-густина на текстура со голема еластичност,што може добро да го олесни ударот и да го намали триењето,ефикасно штити ги стапалата од болни плускавци.Ние користиме фин чешлан памук,за време на процесот на предење,челикот ги отстранува кратките памучни влакна и нечистотиите во памукот,оставајќи долги и уредни влакна,предивото станува помазно и поцврсто и помалку склоно кон пилинг.Ткаенината ткаена од чешлано памучно предиво е помазна,пофини и посјајни,и повеќе се мие и издржливо од обичниот памук.За издржливост и истегнување го мешаме со висококвалитетен најлон наместо поевтин и послаб полиестер.На глуждот,fabricакардната ткаенина неверојатно ја зголемува дебелината,намалување на триењето на стапалата.Добијте максимална дневна удобност со дишечка мрежа за вентилација.Тие се вклопуваат пријатно и обезбедуваат точна количина поддршка на петицата,лак и глуждот.Специјално дизајниран за секоја нога-L и R означени на чорапите-за лево и десно стапало.
  4. Употреба на производот:Бадминтон,Дневно носење
  5. Големина:С./М./Л.
  6. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
JM017-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за чувар на шин, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за чувар на шин производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
JM022LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за чувар на шин, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за чувар на шин производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SW168N-001SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за чувар на шин, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за чувар на шин производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS012-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings