Чорапи со подлога за шинтер

Jin Minng Industrial Co., Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Чорапи со подлога за шинтер. Со една фабрика во Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на, кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите услуги се високо ценети од страна на нашите клиенти за навремени услуги и пазарот водечки цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Професионален дизајн на

Чорапи со подлога за шинтер

, Меки, удобни, лесен и safe.Different стил, различна големина, различна материјал, висок квалитет и најдобра price.Welcome да добиете повеќе информации, Ве молиме слободно контактирајте со нас.
  • Чорапи со подлога за шинтер - JM022LL/R
Чорапи со подлога за шинтер - JM022LL/R Чорапи со подлога за шинтер - JM022LL/R
Чорапи со подлога за шинтер
модел - JM022LL/R
Чорапи за екипаж од бадминтон
  1. Материјал:Најлон,Спандекс,Чешлан памук,Не-лизга предиво
  2. Функција:Отекување на дишењето,Заштита на стапалата,Поддршка на лакот за подобрување на заморот на лакот на стапалото
  3. Карактеристики:Овие чорапи од екипажот се направени од спандекс,најлон и чешлан памук.Решетката за дишење ја намалува топлината,помогнете на стапалата да бидат ладни и суви.Чешланиот памук ги прави чорапите потешки,не е лесно за пилинг,а квалитетот е постабилен.Чешланиот памук има карактеристики на апсорпција на влага,анти-пот,дишење,антибактериски и кожа-пријателски.Перницата на сите ѓони и армирани прсти користи подебели предива за дополнителна издржливост и удобност на високо ниво-области за абење.Конструкцијата на вентилација со мрежа создава максимален проток на воздух за да ги одржувате нозете ладни и суви во какви било услови на работа.Со дополнително амортизирање во областите на стапалото намалете ги подложноста на удари и повреди,испорача и пот-моќ на фитил за одлична удобност на теренот.Атлетските чорапи имаат соодветна компресија во лакот за да ве заштитат кога ги користите.Еластична ребреста манжетна го одржува чорапот на место,работи совршено со сите ваши активности.Специјално дизајниран за секоја нога-L и R означени на чорапите-за лево и десно стапало.
  4. Употреба на производот:Бадминтон,Дневно носење
  5. Боја:Бело
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
JM022LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи со подлога за шинтер, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи со подлога за шинтер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
JM017-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи со подлога за шинтер, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи со подлога за шинтер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
SW168N-001SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи со подлога за шинтер, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи со подлога за шинтер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
MS012-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings