Свилена пантихоза

Jin Minng Industrial Co., Ltd. специјализирани во дизајн и производство на широк спектар на Свилена пантихоза за да се исполнат барањата на меѓународниот пазар, целиот процес на производство се одвива под ригидна контрола на квалитетот мерки, покрај на нашата нормална производи, OEM проекти се добредојдени.
Фирмата специјализира во наведениот производ кој е многу достапни во најдобра вредност и цена. Ние може да обезбеди со најдобрите

Свилена пантихоза

и внимателен по-служба.
  • Свилена пантихоза - 2013
Свилена пантихоза - 2013 Свилена пантихоза - 2013 Свилена пантихоза - 2013
Свилена пантихоза
модел - 2013
Лесни 12 чорапи за маски од Дениер
Ејл’s го зема”совршено искуство со носење”како јадро на овој производ,поседуваат 30-годишно искуство во техника трикотаж,ги извршуваат крајните резултати.
  1. Материјал:Најлон,Најлон 66,Спандекс
  2. Функција:Подобрете го тенот на кожата,текстура и форма на нога.
  3. Карактеристики.:Лесните 12 чорапи за маски од дан имаат голема јачина,еластичност и затегнување на предиво од најлон 66.Најлон 66 предиво ривалска волна,се чувствуваат екстремно кожа–пријателски,има голема цврстина,може повторно да се користи и да се мие,не е лесно деформиран.Панталони дно мазни и убави,изработени со најлон единечно предиво 6,и спандекс.Тоа е добра пропустливост на воздухот и пропустливост на влага,Новиот модел е лесен,тенок и мек,и притоа носи удобно,а боите се со униформа нијанса.Елегантна свила се држи до секоја ваша кривина и ви дава беспрекорен изглед,присутен ваш природен тон на кожата,тие се исто така погодни за летна облека.Прстите ткаат за зајакнување,има совршена носливост,не е лесно да се искине,и дава долг живот.
  4. Употреба на производот:Деловна облека,Деловно одело,Обично носење,Модна облека,Дневно носење
  5. Боја:црна/кожата по избор
  6. Големина:Ф.(колк за:83-115 см/соодветна висина:155 година-175 см)
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
2013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Свилена пантихоза ->, треба да знаете за највисок квалитет на Свилена пантихоза производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
9701
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Свилена пантихоза ->, треба да знаете за највисок квалитет на Свилена пантихоза производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
9466
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Свилена пантихоза ->, треба да знаете за највисок квалитет на Свилена пантихоза производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
8100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Свилена пантихоза ->, треба да знаете за највисок квалитет на Свилена пантихоза производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
4507 / 4508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Свилена пантихоза ->, треба да знаете за највисок квалитет на Свилена пантихоза производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
4462
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Свилена пантихоза ->, треба да знаете за највисок квалитет на Свилена пантихоза производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
0000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Свилена пантихоза ->, треба да знаете за највисок квалитет на Свилена пантихоза производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
LA990
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings