Чорапи над штитниците

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет Чорапи над штитниците производи. ние имаме повеќе од 8 години специјална производство искуство строга контрола на процесот стандарди. Добредојдени да нарачате нашите производи и ние сме во потрага очекуваме да служат на вашите потреби. Ако имате какви било прашања и сугестии, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Ние продолжуваме да иновираат, да се подобри, како и подобрување, како и интегрирање на ресурси внатрешно и надворешно да се зајакне флексибилноста на нашата компанија и на конкурентноста на нашите производи, и да се обезбеди и стари и нови клиенти со најдобрите

Чорапи над штитниците

и најдобра услуга.
  • Чорапи над штитниците - SW168N-001SL/R
Чорапи над штитниците - SW168N-001SL/R Чорапи над штитниците - SW168N-001SL/R
Чорапи над штитниците
модел - SW168N-001SL/R
Фудбалски чорапи
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Заштита на стапалата,Спречете плускавци,Поддршка на лакот за подобрување на заморот на лакот на стапалото
  3. Карактеристики:Двојно покриено предиво-Конвенционалното е завиткано со две предива во спротивни насоки.Едното е предиво од S twist,а другото е предива за пресврт Z(надворешен капак и внатрешен капак)Мазно е,мека и висока еластичност.Засилени чорапи за ѓон,амортизирани чорапи поддржуваат и штитат високо–стресни области што ги намалува шансите за повреди.Fabricакардната ткаенина што неверојатно ја истакнува ја зголемува дебелината,кога се движевте со голема брзина, својството за висок слој се зајакнува и триењето се намалува.Цврст зафат и тврд-носењето материјал обезбедува помалку лизгање на чорапите во играта.Областите на петата и метатарзалните коски се засилени за да се зголеми удобноста и да се спречи триењето.Вградената поддршка на лакот го намалува заморот на стапалото.Тие се вклопуваат пријатно и обезбедуваат точна количина поддршка на петицата,лак и глуждот.Специјално дизајниран за секоја нога-L и R означени на чорапите-за лево и десно стапало.Мека и издржлива ткаенина,еластинска градба за форма и вклопување
  4. Идеално за спортски активности.
  5. Употреба на производот:Спорт со топка,Теретана
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
SW168N-001SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи над штитниците ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи над штитниците производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
EY002B-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи над штитниците ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи над штитниците производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
BE001-HF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Чорапи над штитниците ->, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи над штитниците производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
BE022-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings