Чорапи за компресија на Sockwell

Основана во as Taiwan Чорапи за компресија на Sockwell производителот, набавувачот и фабриката. Нашите производи набавени и се извезуваат во целиот свет се потпираат на нашата професионална талент и добро искуство. Ние сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали бизниси до големи производствени погони. Прилагодено дизајни и OEM / ODM услуги се срдечно добредојдени.
Нашите

Чорапи за компресија на Sockwell

се усвоени од страна на многу компании и се успешно извезуваат во различни земји во светот. Сега ние искрено се очекува да се развие долгорочна соработка со вас.
  • Чорапи за компресија на Sockwell - BE001-HF
Чорапи за компресија на Sockwell
модел - BE001-HF
Чорапи со висока компресија на колената
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Подобрена циркулација на крвта со дипломирана компресија.
  3. Карактеристики:Терапија со компресија на градиент,највисоко ниво на компресија околу глуждот и се намалува кон горниот дел на цревото.зголемување на циркулацијата на крвта и намалување на отокот.Помогнете да се ослободат од проширените вени и отечената болка во нозете од долго седење или стоење.Обезбедува идеална компресија за подобрување на протокот на крв,движете се побрзо,реагираат побрзо и трошат помалку енергија.Поддршка на циркулацијата за борба против замор,Ослободување од болка поради плантарна фасцијатис и повреди на стапалото,Помош при закрепнување по вежбање.Специјален дизајн на фитил,ленти и зони за вентилациони мрежи го оптимизираат протокот на воздух и ја отстрануваат потта и оставете ја да испари ќе ги задржи нозете ладни и суви цел ден,ти не’Пот и мирис за време на вежбање не ве вознемируваат повеќе.Монтирање форма,лесен,и карактеристиките на ткаенината за дишење ја одржуваат стабилноста на зглобот без оглед на активноста.Елегантни и едноставни дизајни,овие чорапи ќе изгледаат одлично со чевли во различни стилови,како патика,подигање,секојдневен чевли,кошарка чевли итн.Погоден за повеќето сезони.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
BE001-HF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за компресија на Sockwell, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за компресија на Sockwell производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS003-S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за компресија на Sockwell, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за компресија на Sockwell производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS008-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чорапи за компресија на Sockwell, треба да знаете за највисок квалитет на Чорапи за компресија на Sockwell производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MZ108-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings