Спортски чорапи за глуждот

Ние сме искусни Taiwan Спортски чорапи за глуждот производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Нашите производи набавени и се извезуваат во целиот свет се потпираат на нашата професионална талент и добро искуство. Ние сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали бизниси до големи производствени погони. Прилагодено дизајни и OEM / ODM услуги се срдечно добредојдени.
Ние можеме да снабдување

Спортски чорапи за глуждот

според клиент дизајни. Ние, исто така може да ви обезбеди најновите каталог со конкурентна цена. Ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.
  • Спортски чорапи за глуждот - BE022-ML/R
Спортски чорапи за глуждот - BE022-ML/R Спортски чорапи за глуждот - BE022-ML/R
Спортски чорапи за глуждот
модел - BE022-ML/R
Ниско исечени чорапи
  1. Материјал:Памук,Најлон,Чешлан памук(Антибактериски)Спандекс
  2. Функција:Отекување на дишењето,Поддршка на лакот за подобрување на заморот на лакот на стапалото
  3. Карактеристики:Овие чорапи со низок крој се изработени од Памук,Најлон,Чешлан памук и спандекс,што обезбедува добра пропустливост на воздухот и кожа-пријателски да ја избрише влагата и да обезбеди максимална удобност и дишење.Чорапите со низок рез освоија’не покажувајте премногу во патиките,ги поддржува вашите спортови, но не’Изложи го чевлите од челик.Насочена компресија на лак дизајнирана со точна количина на компресија за да го задржи вашиот лак стабилен и безбеден.Проток на воздух за да ги одржувате нозете ладни и суви во какви било услови на трчање.Насочена компресија на лак дизајнирана со точна количина на компресија за да го задржи вашиот лак стабилен и безбеден.Нашиот систем за поддршка на сводот исто така спречува закопчување и помага да не се лизне вашиот чорап.Амортизацијата овозможува заштита од удари без да зафаќате премногу простор во чевлите.Овие спортски чорапи се соодветни за секојдневно носење,и исто така совршен за одење,трчање,џогирање,и други активности на отворено.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
BE022-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Спортски чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Спортски чорапи за глуждот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS008-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Спортски чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Спортски чорапи за глуждот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS014-ML/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Спортски чорапи за глуждот, треба да знаете за највисок квалитет на Спортски чорапи за глуждот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS004-SL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings