Топло чорапи

Ние се техничка Taiwan Топло чорапи производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Ние обезбеди голем број на

Топло чорапи

. Овие производи се, вклучувајќи и многу карактеристики, како што се висок квалитет, брза испорака, конкурентни цени, еколошки производи и разновидна. Ние ги следиме етички бизнис политики за да се обезбеди крајната задоволство на клиентите на нашите клиенти.
  • Топло чорапи - LA990
Топло чорапи - LA990 Топло чорапи - LA990 Топло чорапи - LA990
Топло чорапи
модел - LA990
86 Термички хулахопки Дениер
Ејл’s го зема”совршено искуство со носење”како јадро на овој производ,поседуваат 30-годишно искуство во техника трикотаж,ги извршуваат крајните резултати.
  1. Материјал:Најлон,Најлон 66,Спандекс
  2. Функција:Загревајте се,подобрување на тен на кожата,текстура и форма на нога.
  3. Карактеристики.:3Д ткаена технологија,индустријата’Топ три нивоа на Wi-технологија за плетење,ефективна изолација на ладен воздух,со рамен,удобно,ефект на греење,Аранжманот на влакна е рамен,не е лесно да се подигне топката.Внатре и надвор три различни предива:Надворешниот слој е предиво од најлон единечен 6,висока цврстина не е лесно да се закачи предиво,Внатрешен слој е предиво од најлон 66,завиткано во голо предиво еластично влакно,допирна свилена,супер мек и нежен,текстура витка,Чувствувајте се екстремно кожа-пријателски,дише,удобно,обезбедуваат одличен допир на кожата и имаат одлична еластичност.Дизајн на абдоминална декомпресија,не е лесно да се произведе цврста марка,Долго меѓу препоните-дејствувајќи антимикробно предиво,обложена со целосна перспектива на патерица за приватност,фит физичка цел да дише/антибактериски/дезодорирање.Специјални прсти на прстите зашиени рабови метод на конструкција за да се земе специјална рака-зашиени,по одвлекувањето на вниманието презентирана Неправилност,за разлика од традиционалниот генерал,нема да има тврди стебла,намалување на непријатност прсти.
  4. Употреба на производот:Деловна облека,Деловно одело,Обично носење,Модна облека.
  5. Боја:црна/морнарица/Бургундија по избор
  6. Големина:С.-Л.(Ширина на половината:18.5 см(рамни) /должина:72 см(рамни) /колк за:83-106 см/соодветна висина:150-168 см)
    М.-ЛЛ(Ширина на половината:19.5 см(рамни) /должина:76 см(рамни) /колк за:89-115 см/соодветна висина:155 година-175 см)
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
LA990
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Топло чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Топло чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9701
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Топло чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Топло чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9466
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Топло чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Топло чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8100
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Топло чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Топло чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4507 / 4508
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Топло чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Топло чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4462
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Топло чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Топло чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
0000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Топло чорапи, треба да знаете за највисок квалитет на Топло чорапи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings