Широк чорапи за компресија на теле

Jin Minng Industrial Co., Ltd. врз основа на производителот, снабдувачот и извозник на висок квалитет Широк чорапи за компресија на теле. Ние сме извозно ориентирана компанија која ги интегрира дизајн, развој, производство и услуги. Поради ниските трошоци за работна сила и високо квалификувана работна сила и држава на уметноста производствен капацитет, ние сме во состојба да произведува високо квалитетни производи по најниски цени и да се обезбеди вредност за парите. Искрено се добредојдени сите пријатели дома и во странство да контактирате со нас, или со воспоставување на деловни односи или да работат заедно за да се добие взаемна корист.
Ние посветена на целта на "стабилен квалитет, позитивни производ R & D, искрен и брза услуга" за најсовршени објект на клиентите на

Широк чорапи за компресија на теле

. Очекувајќи покровителство од сите индустрии, вашето задоволство е нашата мотивација да се создаде иднина за вечен бизнис.
  • Широк чорапи за компресија на теле - MS003-S
Широк чорапи за компресија на теле
модел - MS003-S
Чорапи со висока компресија на колената
  1. Материјал:Најлон,Спандекс
  2. Функција:Подобрена циркулација на крвта со дипломирана компресија.
  3. Карактеристики:Засилената потпорна перница и потпетица обезбедува неспоредлив комфор.Ние внимателно ги дизајниравме и произведувавме нашите чорапи за компресија за да обезбедиме премиум поддршка,удобност,и олеснување без да ја нарушите вашата мобилност.Монтирање форма,лесен,и карактеристиките на ткаенината за дишење ја одржуваат стабилноста на зглобот без оглед на активноста.Обезбедете благо стегање на топлината и промовирајте ја циркулацијата на крвта и непречено проток на кислород низ нозете за да го намалите заморот,млечна киселина,спречи грчеви,оток и подобрување на закрепнувањето на мускулите.Целосно еластичниот дизајн е ненаметлив во секојдневниот живот и не го ограничува движењето дозволувајќи им на мажите и жените да ги носат овие чорапи додека работат или вежбаат.Насочена компресија на лак дизајнирана со точна количина на компресија за да го задржи вашиот лак стабилен и безбеден.Областите на петиците и прстите се засилени за да се зголеми удобноста и да се спречи триењето.Нашите чорапи обезбедуваат подобра цврстина на ткаенината додека ја задржуваат мекоста,флексибилност.Дискретен и стилски дизајн за одење,седејќи,стоејќи,патувања и секаква облека од лежерна до работа,фустан или свечен.
  4. Употреба на производот:Најдобро вклопување и удобност за атлетика,патува&дневно носење.
  5. Боја:Црна
  6. Големина:С./М./Л.
  7. Место на потекло:Произведено во Тајван
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
MS003-S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Широк чорапи за компресија на теле, треба да знаете за највисок квалитет на Широк чорапи за компресија на теле производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
BE001-HF
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Широк чорапи за компресија на теле, треба да знаете за највисок квалитет на Широк чорапи за компресија на теле производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MS008-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jin Minng Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Широк чорапи за компресија на теле, треба да знаете за највисок квалитет на Широк чорапи за компресија на теле производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MZ108-LL/R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings